Maluta Ayran Turkish delicacy

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ / 34 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | 0,76 g |
| Mleko : | Zawiera |
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
price: 2,86 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Natural_kefir/114933_2422183_286.htmlmaślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
price: 3,50 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Strawberry_buttermilk/99414.html2026-05-16
price: 3,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Natural_buttermilk/99415.htmlprice: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 2,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_kefir_milk/50491.htmlprice: 3,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Malyuta_Excellent_Turkish_drink_Ayran_Malyuta_Ayran/55667.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
price: 5,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Balkan_yogurt_light/26732.html2026-05-13
mleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
price: 5,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Balkan_yogurt/29642.html2026-05-24
price: 5,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Butter_extra/61218.htmlprice: 5,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_cottage_cheese_minced_3_times_fresh_semiskimmed_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
price: 4,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
price: 4,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.htmlmleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
price: 4,34 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-05-16






Shopping Cart