Mlekovita Polish natural kefir

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 213 kJ/ |
| Wartość energetyczna | 51 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,2 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Białko | 3,4 g |
| Sól | 0,1 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu. |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
- GD , 2023-02-09 12:19:44Wypraktykowałam różne kefiry. Ten jest delikatny, chociaż duży i używam go w kilku porcjach
price: 6,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wloszczowa_natural_buttermilk/99139.htmlprice: 6,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Natural_buttermilk_Poland/99162.htmlmaślanka naturalna ,mleko,mleko w proszku odtłuszczone,cukier,truskawkowy koncentrat - 4,5%,skrobia,koncentrat soku z czarnej marchwi,barwniki: E 120, E 160c,aromaty,żywe kult(...)
price: 6,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekowita_Maslanka_truskawkowa/99163.html2026-05-19
price: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 2,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_kefir_milk/50491.htmlprice: 3,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Malyuta_Excellent_Turkish_drink_Ayran_Malyuta_Ayran/55667.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_BIO_Ecological_Natural_Kefir_Naturalny/99263.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16






Shopping Cart