Mlekovita BIO Ecological Natural Kefir

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 210 kJ/ 50 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 4,7 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Białko | 3,3 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu w mleku. |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
price: 2,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_kefir_milk/50491.htmlkefir 91 %, wsad owocowy: cukier, truskawki puree 1,1 %, jagody puree 0,7 %, koncentrat malinowy puree 0,7 %, koncentrat soku z aronii, koncentrat soku z czarnej marchwi, konc(...)
price: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Jagr_kefir_berries/50579.html2026-04-28
price: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 3,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Malyuta_Excellent_Turkish_drink_Ayran_Malyuta_Ayran/55667.htmlprice: 6,65 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_natural_kefir/99250.htmlprice: 4,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turkish_delicacy/110406.html2026-05-08
price: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-09-17






Shopping Cart