Lubella Pasta Cut strands

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu |
|---|---|
| energia | 1487 kJ / 351 kcal |
| tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| białko | 13 g |
| sól | 0,03 g |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
price: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Twist_pasta/107403.htmlprice: 5,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Pasta_Spaghetti/107476.htmlprice: 3,88 zł
PLN https://en.dodomku.pl/PolMak_Pasta_pola_makaron_spaghetti/125464.html2029-03-25
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Nitki/126575.html2029-02-17
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Lazanki/126580.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_swiderki/126581.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_kokardki/126583.html2029-02-07
price: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/corn_flakes_breakfast_cereal_corn_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
price: 6,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mlekolaki_cereal_chocolate_shells_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Spaghetti_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprice: 4,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Homemade_Egg_Country/32393.htmlprice: 6,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Ribbon_nests_Nidi_Tagliatelle_100_Whole_Grain_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.html






Shopping Cart