Lubella Fluffy cake flour type 450

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1494 kJ /352 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 74 g |
| w tym cukry | 2,3 g |
| Błonnik | 3,1 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,03 g |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
- Zosia , 2022-01-22 14:09:14Kazda Torebka mąki zapakowana hermetyznie w folie o molach nie moze byc mowy Brawo sprzedawca
price: 2,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mill_love_cake_flour_tortowa/44756.htmlprice: 10,72 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Bread_wheat_flour_type_750_BIO_typ_750_BIO/45264.htmlprice: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/corn_flakes_breakfast_cereal_corn_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mlekolaki_cereal_chocolate_shells_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlprice: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Spaghetti_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprice: 4,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Homemade_Egg_Country/32393.html






Shopping Cart