Lubella
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823040

5900049823040

price: 5,64 zł

5.64 PLN 2029-03-30 NewCondition
Lubella Lubella Makaron łazanki Lubella Lubella Makaron łazanki
quadretti 400 g
14,38zł/kg

price: 5,75 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-11-30

Mąka makaronowa pszenna. Produkt może zawierać soję.



Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

price: 5,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-09-30
Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
23
expiry date 2029-12-30
Lubella Lubella pasta Sea shells Lubella Lubella pasta Sea shells
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
23
expiry date 2029-12-30
Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
(fusilli) 100% Whole Grain 400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-08-30
Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
(penne rigate) 100% Whole Grain 400 g
16,03zł/kg

price: 6,41 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
Whole Grain 400 g
16,03zł/kg

price: 6,41 zł

PLN
1
7
expiry date 2029-08-31
Lubella Lubella Ribbon Noodles Lubella Lubella Ribbon Noodles
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

price: 6,49 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-09-30
Lubella Lubella pasta Ribbon nests Lubella Lubella pasta Ribbon nests
(Nidi Tagliatelle) 100% Whole Grain 400 g
16,03zł/kg

price: 6,41 zł

PLN
1
4
expiry date 2029-07-30
Lubella corn flakes breakfast Lubella corn flakes breakfast
cereal corn 250 g
23,08zł/kg

price: 5,77 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-07-31
Lubella mlekołaki cereal Lubella mlekołaki cereal
chocolate shells 250 g
23,96zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-08-30
Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Lubella Homemade Egg Lubella Lubella Homemade Egg
Country 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg macaroni beads Lubella Lubella Egg macaroni beads
250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg noodles Rice Lubella Lubella Egg noodles Rice
250 g
16,76zł/kg

price: 4,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5