Merchant Corn wafers with sea salt

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1580 kJ / 374 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 8,4 g |
| Białko | 9,8 g |
| Sól | 0,4 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera ok. 20 porcji. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
grys kukurydziany 69,4 %, kukurydza pełnoziarnista, kasza jaglana 7 %, olej słonecznikowy, sól morska, pieprz czarny mielony 0,15 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
price: 5,54 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Corn_Waffles_Millet_and_Pepper_i_pieprz/79296.html2027-04-30
whole grain brown rice (90,4%), pumpkin seeds (5,5%),granulate with algae (maize flour, vegetable oil, salt, sea algae powder, colorant: chlorophyllin), salt
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Rice_cakes_with_pumpkin_seeds/29092.htmlprice: 4,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_multigrain_20_free_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlprice: 4,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_traditional/31880.htmlprice: 5,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_rice_cakes_with_sunflower_seeds/32867.htmlprice: 4,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_from_sea_salt_light_and_crisp_12_pieces_morska._lekkie_i_chrupkie_12_sztuk/33733.htmlprice: 4,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_Natural_light_and_crisp_10_pieces_lekkie_i_chrupkie/33735.html52% brown rice, 48% milk chocolate (sugar, cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, skimmed milk powder, emulsifier – soya lecithin).
price: 6,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milk_chocolate_coated_rice_cakes_w_czekoladzie_mlecznej/40831.htmlprice: 4,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/castor_sugar/18601.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_of_semolina/26410.htmlprice: 6,12 zł
PLN https://en.dodomku.pl/KUPIEC_roasted_buckwheat_4x100g_4x100g/26423.html






Shopping Cart