Mestemacher whole grain rye bread

| Wartości odżywcze (%) | wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 881 kJ/209 kcal |
| tłuszcz | 2,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| węglowodany | 36,4 g |
| w tym cukry | 6,4 g |
| błonnik | 10,2 g |
| białko | 5,4 g |
| sól | 1,2 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
rozdrobnione ziarno żytnie (60 %), woda, syrop z buraków cukrowych, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, drożdże
price: 6,88 zł
PLN https://en.dodomku.pl/pumpernickel_bread/30177.htmlrozdrobnione ziarno żytnie* (60 %), woda, syrop z buraków cukrowych*, ekstrakt słodu jęczmiennego*, sól morska, drożdże*, *z rolnictwa ekologicznego
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mestemacher_Bread_Pumpernickel_BIO/72120.html2026-09-15
woda, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, włókno roślinne (psyllium), siemię lniane 3%, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; olej słonecznikowy, białko SO(...)
price: 9,28 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Schar_Chleb_Pan_Multigrano_wieloziarnisty_bezglutenowy/130462.html2026-07-12
price: 6,41 zł
PLN https://en.dodomku.pl/30178/30178.htmlprice: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sliced_wholemeal_rye_bread_krojony/30180.htmlśruta żytnia pełnoziarnista (52 %), woda, płatki jęczmienne (3 %), płatki owsiane (3 %), siemię iniane (3 %), sól, drożdże
price: 6,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sliced_rye_bread_wielozbozowy_wielozbozowy_krojony/30181_2418076_662.htmlprice: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Whole_grain_rye_bread_with_flax_seeds_pelnoziarnisty_z_siemieniem_lnianym/31486.htmlśruta żytnia pełnoziarnista (45 %), woda, mąka pszenna pełnoziarnista (2 %), płatki owsiane (2 %), płatki jęczmienne (2 %), siemię lniane, sól, drożdże
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/whole_grain_bread_four_grain_cut_CzteroZbozowy_krojony/32648.htmlśruta żytnia pełnoziarnista, woda, płatki owsiane (3 %), kasza owsiana (3 %), sól, zarodki pszenne (1 %), drożdże
price: 7,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Whole_grain_rye_bread_Centre_of_oat_flakes_pelnoziarnisty_z_platkami_owsianymi/42429.htmlprice: 7,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/wholemeal_rye_with_stone_pumpkin_zytni_z_pestka_dyni/42430.htmlprice: 7,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mestemacher_Chleb_zytni_pelnoziarnisty_z_ziarnem_slonecznika/56837.htmlMąka pszenna (47%), woda, semolina (z pszenicy), zakwas (4,2%) (woda, mąka pszenna), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (3,5%), sól, drożdże, mąka słodow(...)
price: 14,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mestemacher_La_Pinsa_pieczywo_pszenne_z_oliwa_z_oliwek_do_odpieku_na_biodegradowalnej_tacce/127626.html2026-06-11






Shopping Cart