Mieszko chocolates Marzipan Marzipan original

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 1884 kJ |
| energia | 450 kcal |
| tłuszcz w tym: | 16 g |
| - nasycone kwasy tłuszczowe | 7,1 g |
| węglowodany w tym: | 71 g |
| - cukry | 66 g |
| białko | 5,2 g |
| sól | 0,23 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
cukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
price: 11,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/peanut_Michaszki/45249.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
price: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mieszko_Trufle_Original/61877.htmlCukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
price: 2,56 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Fruit_mentos/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
price: 3,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/candy/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
price: 2,58 zł
PLN https://en.dodomku.pl/eucalyptus_mint_candies_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
price: 2,58 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sweet_currant/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
price: 2,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sweet_honey_and_lemon/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
price: 2,58 zł
PLN https://en.dodomku.pl/candy_extra_strong/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
price: 10,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/truffles/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
price: 10,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/peanut_Michaszki/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
price: 10,77 zł
PLN https://en.dodomku.pl/marzipan_chocolates/32463.htmlprice: 1,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/eucaliptus_candy_with_eucalyptus_and_menthol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
price: 2,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Fruity_hard_candy/38940.htmlprice: 2,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Minty_mint/38942.htmlprice: 2,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Icy_ice/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Zozole_rainbow_jelly_beans_with_sour_cupcakes_posypka/39436.html






Shopping Cart