Mlekovita BIO Ecological Natural Kefir

Mlekovita
53Mlekovita BIO Ecological Natural Kefir
Mlekovita BIO Ecological Natural KefirMlekovita BIO Ecological Natural Kefir
BIO
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

10,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980119

5900512980119

price: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko ekologiczne,żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna210 kJ/ 50 kcal
Tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy nasycone 1,3 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,3 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu w mleku.

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Kefir naturalny ekologiczny.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparation and use:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Jagr Natural kefir milk Jagr Natural kefir milk
    375 g
    7,97zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-10-22
    Bakoma natural kefir Bakoma natural kefir
    390 g
    15,38zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-23
    Maluta Malyuta Excellent Turkish Maluta Malyuta Excellent Turkish
    drink Ayran Malyuta 320 g
    12,47zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-24
    Robico Robico Kefir 1.5% Robico Robico Kefir 1.5%
    250 g
    13,92zł/kg

    price: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-13
    Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
    1 kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-17
    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
    natural 360 g
    9,25zł/kg

    price: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-15
    Kanka Kanka Natural kefir Kanka Kanka Natural kefir
    400 g
    7,83zł/kg

    price: 3,13 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-22
    Mrągowska buttermilk Mrągowska buttermilk
    1 litr

    price: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-14
    Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
    made of cow's milk, blue - fat 18%. Fatty 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
    fat made from cow's milk, yellow - 12% 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
    homogenized vanilla cheese 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
    strawberry flavor 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
    vanilla flavor 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
    chocolate flavor 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Mlekovita Salad and Mlekovita Mlekovita Salad and
    sandwich Favita cheese semi-fat 16% fat 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5