Mlekpol Łaciaty Kefir natural

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 195 kJ / 46 kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym - kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| węglowodany | 4,6 g |
| w tym - cukry | 4,6 g |
| białko | 3,6 g |
| sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
price: 2,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Natural_buttermilk/115345_2422733_284.htmlprice: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 2,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_kefir_milk/50491.htmlprice: 3,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Malyuta_Excellent_Turkish_drink_Ayran_Malyuta_Ayran/55667.htmlprice: 6,65 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_natural_kefir/99250.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_BIO_Ecological_Natural_Kefir_Naturalny/99263.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Royal_from_Kolno_hard_cheese_hermetically_packaged_zolty_pakowany_hermetycznie/28124.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gouda_hard_cheese_slices/29417.htmlmleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwniki: karoteny, annato norbiksyna
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gold_mazurka_hard_cheese_slices_plastry/30070.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/salami_hard_cheese_slices_plastry/30072.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Edam_hard_cheese_slices_plastry/30291.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/smoked_gouda_hard_cheese_slices_zolty_plastry/30292.htmlmleko (wyprodukowane bez stosowania GMO), sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Tilsit_hard_cheese_slices_plastry/32041.html






Shopping Cart