Mlekovita Whole milk powder Class I 400 g

Mlekovita

Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 

Mlekovita Whole milk powder Class I 400 gMlekovita Whole milk powder Class I 400 g
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-10

pojemność

cena za kilogram

42,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400044

5900512400044

price: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-08-10 NewCondition

Wartości odżywcze (%)
Wartość odżywcza w 100 g mleka w proszku:

wartość energetyczna - 2084 kJ/498 kcal
białko - 26 g
węglowodany - 40 g
tłuszcz - 26 g


Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 


Łaciate milk powder 26,5 % Łaciate milk powder 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Mlekovita Mlekovita Skimmed milk Mlekovita Mlekovita Skimmed milk
powder 250 g
39,96zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-01
Gostyń SM Gostyń Milk powder Gostyń SM Gostyń Milk powder
granulated degreased 250 g
29,40zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-07-19
Mlekovita Mlekovita Powdered milk Mlekovita Mlekovita Powdered milk
full of 26% fat 500 g
41,60zł/kg

price: 20,80 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-17
Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
made of cow's milk, blue - fat 18%. Fatty 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
fat made from cow's milk, yellow - 12% 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenized vanilla cheese 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
strawberry flavor 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
vanilla flavor 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
chocolate flavor 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salad and Mlekovita Mlekovita Salad and
sandwich Favita cheese semi-fat 16% fat 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5