Mlekovita Powdered milk full of 26% fat

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g mleka w proszku |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2084 kJ/498 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 40 g |
| w tym cukry | 40 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 0,90 g* |
| *Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
- Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:03:17Pyszny mleko,bardzo praktyczne
price: 19,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_powder_26.5/26644.htmlMleko w proszku odtłuszczone instantCechy: instant , doskonałe do... wypieków, kokitajli, i innych potraw
price: 9,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Skimmed_milk_powder_odtluszczone/40767.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 4,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26






Shopping Cart