
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2889 kJ/ 702 kcal |
| Tłuszcz: | 75 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 49 g |
| Węglowodany: | 4,6 g |
| w tym cukry: | 2,1 g |
| Błonnik: | 0,6 g |
| Białko: | 1,8 g |
| Sól: | 2,0 g |
| Mleko : | Zawiera |
masło (ze śmietanki),mieszanka ziół - 2,2% (natka pietruszki, koper, lubczyk),sól,cebula,czosnek,pieprz
price: 4,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Maslo_Polskie_ziolowe_75_tl./99338.html2026-07-04
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053.htmlprice: 13,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_Kerrygold_Butter_irlandzkie/25441.htmlprice: 10,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Danish_Lurpak_butter_lightly_salted_solone/35891.html2026-07-10
price: 6,22 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_Butter_extra._82_tl._82/40760.htmlprice: 28,85 zł
PLN https://en.dodomku.pl/clarified_Butter/40764.htmlprice: 15,22 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Clarified_butter._99.8_milk_fat_99.8_tluszczu_mlecznego/47580.htmlprice: 6,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_Country_butter_83/55794.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Darek_homogenized_vanilla_cheese_homogenizowany_waniliowy/19846.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 3,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26






Shopping Cart