Mlekovita Powdered milk full of 26% fat

Mlekovita
55
Pyszny mleko,bardzo praktyczne Mlekovita Powdered milk full of 26% fat
54Mlekovita Powdered milk full of 26% fat
Mlekovita Powdered milk full of 26% fatMlekovita Powdered milk full of 26% fat
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

42,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400020

5900512400020

price: 21,42 zł

21.42 PLN 2027-09-10 NewCondition
Mlekovita Mlekovita Powdered milk Mlekovita Mlekovita Powdered milk
full of 26% fat 500 g
41,60zł/kg

price: 20,80 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-17
mleko krowie,Zawartość tłuszczu 26% min.
Wartości odżywcze (%)w 100 g mleka w proszku
Wartość energetyczna 2084 kJ/498 kcal
Tłuszcz 26 g
w tym kwasy nasycone 17 g
Węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
Białko 26 g
Sól 0,90 g*
*Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Produkt nie jest przeznaczony dla niemowląt poniżej 12 miesięcy.
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Mleko w proszku pełne.
Storage:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w chłodnym suchym miejscu z dala od źródła ciepła. Po otwarciu opakowania szczelnie zamknąć w chłodnym suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 miesiąca.
Preparation and use:Sposób użycia: W celu przygotowania 250 ml mleka płynnego o zawartości tłuszczu 3,2% należy: - odmierzyć 250 ml ciepłej wody o temperaturze 40-50°C. - odważyć 35 g mleka w proszku (około 13 płaskich łyżeczek). - do odważonego mleka w proszku dodać niewielką ilość wody, rozetrzeć na jednolitą masę, - uzupełnić pozostałą ilością wody i mieszając zagotować.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:03:17Pyszny mleko,bardzo praktyczne



Łaciate milk powder 26,5 % Łaciate milk powder 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Mlekovita Mlekovita Whole milk Mlekovita Mlekovita Whole milk
powder Class I 400 g 400 g
42,48zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-10
Mlekovita Mlekovita Skimmed milk Mlekovita Mlekovita Skimmed milk
powder 250 g
39,96zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-01
Gostyń SM Gostyń Milk powder Gostyń SM Gostyń Milk powder
granulated degreased 250 g
29,40zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-07-19
Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
made of cow's milk, blue - fat 18%. Fatty 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita cheese Mlekovita Mlekovita Favita cheese
fat made from cow's milk, yellow - 12% 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenized vanilla cheese 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
strawberry flavor 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
vanilla flavor 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT milk with Mlekovita Mlekovita UHT milk with
chocolate flavor 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salad and Mlekovita Mlekovita Salad and
sandwich Favita cheese semi-fat 16% fat 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5