Mlekpol Natural buttermilk

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 200 kJ/ 48 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| W tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 5,0 g |
| W tym cukry | 5,0 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 3 ocen.
price: 3 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Kefir_natural/99020_2425330_300.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buttermilk/28053.htmlmleko, maślanka, wsad owocowy truskawka (cukier, truskawki 2,45 % w maślance, skrobia kukurydziana, owocowo roślinne koncentraty: koncentrat soku z marchwi, koncentrat z march(...)
price: 7,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Strawberry_Buttermilk_Mragowska/30163.html2026-05-27
mleko, maślanka, wsad wieloowocowy z owocami leśnymi (cukier, czerwone porzeczki 1,9 % w maślance, jeżyny 1,3 % w maślance, jagody 0,7 % w maślance, skrobia kukurydziana, owoc(...)
price: 7,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_owoce_lesne_1_litr/30164.html2026-05-27
price: 6 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 3,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/curdled_milk/44384_2427551_333.htmlprice: 2,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_kefir_milk/50491.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Buttermilk_Mragowska_natural/51180.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Royal_from_Kolno_hard_cheese_hermetically_packaged_zolty_pakowany_hermetycznie/28124.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gouda_hard_cheese_slices/29417.htmlmleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwniki: karoteny, annato norbiksyna
price: 6,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gold_mazurka_hard_cheese_slices_plastry/30070_2424827_617.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/salami_hard_cheese_slices_plastry/30072.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Edam_hard_cheese_slices_plastry/30291.html






Shopping Cart