Tilsit hard cheese slices

Mlekpol
420Tilsit hard cheese slices
Tilsit hard cheese slicesTilsit hard cheese slices
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

39,07 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820005351

5900820005351

price: 5,86 zł

buy 12 szt. for 5.77 zł/szt
5.86 PLN 2026-11-15 NewCondition
mleko (wyprodukowane bez stosowania GMO), sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna1441 kJ/347 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany w tym0 g
- cukry0 g
białko26 g
sól1,8 g
wapń820 mg (103 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość wapnia, prosty skład, wysoka zawartość białka, polskie z natury
brand:Mlekpol
Legally regulated product name:Ser Tylżycki.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.
Type of packaging:Tacka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 20 ocen.




    Mlekpol Royal from Kolno hard Mlekpol Royal from Kolno hard
    cheese hermetically packaged 150 g
    37,20zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2026-12-16
    Mlekpol gouda hard cheese slices Mlekpol gouda hard cheese slices
    150 g
    37,07zł/kg

    price: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-12-23
    Mlekpol gold mazurka hard cheese Mlekpol gold mazurka hard cheese
    slices 150 g
    37,93zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2026-11-15
    Mlekpol salami hard cheese slices Mlekpol salami hard cheese slices
    150 g
    37,67zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-19
    Mlekpol Edam hard cheese slices Mlekpol Edam hard cheese slices
    150 g
    37,67zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2026-12-14
    Mlekpol smoked gouda hard cheese Mlekpol smoked gouda hard cheese
    slices 150 g
    39,13zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-11-14
    Mlekovita Mlekovita Sliced Sokol Mlekovita Mlekovita Sliced Sokol
    yellow cheese 150 g
    45,20zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-12-18
    Mlekpol curdled milk Mlekpol curdled milk
    380 g
    11,68zł/kg

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-17
    Mlekpol gouda cheese grated Mlekpol gouda cheese grated
    expiry date 2026-11-13
    Mlekpol Mlekpol Augustowski Yogurt Mlekpol Mlekpol Augustowski Yogurt
    2.5% 150 g
    14,73zł/kg

    price: 2,21 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-21
    Mlekpol Mlekpol grated mozzarella Mlekpol Mlekpol grated mozzarella
    cheese 150 g
    33,27zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-07
    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir Mlekpol Mlekpol Łaciaty Kefir
    natural 360 g
    9,25zł/kg

    price: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-10-15
    REDUCED PRICE -25%
    Mlekpol Mlekpol mozzarella cheese Mlekpol Mlekpol mozzarella cheese
    in a piece 300 g
    23,20zł/kg

    price: 6,96 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-19
    Mlekpol Rolmlecz Extra rural Mlekpol Rolmlecz Extra rural
    butter 83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-31
    Mlekpol Mlekpol Natural buttermilk Mlekpol Mlekpol Natural buttermilk
    360 ml
    8,78zł/l

    price: 3,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-08
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5