Roleski French Mustard

Roleski
54Roleski French Mustard

Musztarda Francuska to wykwintna musztarda powstała z pełnych ziaren żółtej i brązowej gorczycy, które nadają jej charakterystyczny smak i wygląd. Doskonała dla osób lubiących kulinarne eksperymenty.

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Zastosowanie:
Polecana do potraw z delikatnych, szlachetnych mięs, np. polędwiczek wieprzowych czy cielęciny. Wyśmienity dodatek do sosów, pikli i ryb. 

Roleski French MustardRoleski French Mustard
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

22,80 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044005813

5901044005813

price: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-08-06 NewCondition

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt kurkumy


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 955 kJ/228 kcal

Tłuszcz 9,3 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g

Węglowodany 26 g

- w tym cukry 19 g

Białko 7,5 g

Sól 2,3 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Musztarda Francuska to wykwintna musztarda powstała z pełnych ziaren żółtej i brązowej gorczycy, które nadają jej charakterystyczny smak i wygląd. Doskonała dla osób lubiących kulinarne eksperymenty.

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Zastosowanie:
Polecana do potraw z delikatnych, szlachetnych mięs, np. polędwiczek wieprzowych czy cielęciny. Wyśmienity dodatek do sosów, pikli i ryb. 


Features:

bez konserwantów


brand:Firma Roleski
Legally regulated product name:Musztarda francuska
Storage:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Type of packaging:

Słoik


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Return address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Table mustard Roleski Table mustard
    175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mustard 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Roleski Honey Mustard Roleski Roleski Honey Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-07-30
    Roleski Viking's Mustard Roleski Viking's Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-08-11
    Roleski Dijon mustard Roleski Dijon mustard
    165 g
    24,18zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-03-16
    Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
    Mustard, Street Food line, extremely spicy 210 g
    23,76zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-04-24
    Roleski Roleski medium-hot mustard Roleski Roleski medium-hot mustard
    900 g
    16,11zł/kg

    price: 14,50 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-03-05
    Roleski Roleski mild mustard Roleski Roleski mild mustard
    900 g
    16,11zł/kg

    price: 14,50 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-22
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Roleski Roleski Table Mustard Roleski Roleski Table Mustard
    275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-06-22
    Roleski Roleski table mayonnaise Roleski Roleski table mayonnaise
    280 g
    25,46zł/kg

    price: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-07-20
    Roleski Roleski table mayonnaise Roleski Roleski table mayonnaise
    850 ml
    18,53zł/l

    price: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-07-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5