Nuturalna, kremowa pasta migdałowa dla tych, którzy żyją aktywnie, wybierają świadomie i cenią doskonały smak. Bo zasługujesz na to, co najlepsze. Świetna do kanapek, sosów czy wypieków. No i prosto ze słoika, bo nie sposób się jej oprzeć! Sięgnij po słoik pełen migdałowej mocy, Nuturalnie!
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-17

pojemność

cena za kilogram

70,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903714934058

5903714934058

price: 17,51 zł

17.51 PLN 2027-04-17 NewCondition
prażone orzeszki ziemne (50%), prażone nieblanszowane migdały (20%), prażone orzechy nerkowca (10%), prażone orzechy laskowe (10%), prażone orzechy włoskie (10%).
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 2632 Kj/ 629 kcal Tłuszcz 53 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6 g Węglowodany 12 g w tym cukry 4.1 g Błonnik 8.1 g Białko 22 g Sól 0.001 g
Nuturalna, kremowa pasta migdałowa dla tych, którzy żyją aktywnie, wybierają świadomie i cenią doskonały smak. Bo zasługujesz na to, co najlepsze. Świetna do kanapek, sosów czy wypieków. No i prosto ze słoika, bo nie sposób się jej oprzeć! Sięgnij po słoik pełen migdałowej mocy, Nuturalnie!
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

price: 27,68 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-01
Terrasana Terrasana Tahini pasta Terrasana Terrasana Tahini pasta
sezamowa BIO 250 g
75,96zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

price: 43,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem orzechowy Terrasana Terrasana Krem orzechowy
mix 250 g
107,08zł/kg

price: 26,77 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

price: 13,87 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-26
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
85,40zł/kg

price: 21,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-13
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
121,68zł/kg

price: 30,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-13
Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
Paste 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5