100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-25

pojemność

cena za kilogram

234,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903714934102

5903714934102

price: 37,50 zł

37.50 PLN 2027-06-25 NewCondition
prażone pistacje (100%).
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 2469 kJ/ 590 kcal Tłuszcz 46 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.6 g Węglowodany 18 g w tym cukry 7.7 g Błonnik 10 g Białko 21 g Sól 0.02 g
100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
Paste 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Sesame Bio Food Bio Food Tahini Sesame
Paste BIO 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Sante Sante Peanut butter with Sante Sante Peanut butter with
bits of nuts 350 g 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Peanut Primaeco Primaeco 100% BIO Peanut
Butter without added salt and sugar 360 g
74,03zł/kg

price: 26,65 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO cashew nut HORIZON Horizon BIO cashew nut
cream 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
Terrasana Terrasana Cream of Terrasana Terrasana Cream of
roasted cashew nuts BIO 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO sesame HORIZON Horizon Tahini BIO sesame
paste 650 g
59,17zł/kg

price: 38,46 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
SoWell SoWell Peanut Butter with SoWell SoWell Peanut Butter with
pieces of nuts 100% 400 g
32,48zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5