Natural Color Acne shampoo cleansing for natural and dull hair

Barwa
51Natural Color Acne shampoo cleansing for natural and dull hair
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Natural Color Acne shampoo cleansing for natural and dull hairNatural Color Acne shampoo cleansing for natural and dull hair
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za litr

33,30 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305005634

5902305005634

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75, Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extat, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Biotin, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Pyridoxine HCl, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Features:do włosów naturalnych i matowych, 0% barwników, naturalny wyciąg, kondycjonująca biotyna
brand:Barwa
Preparation and use:Sposób użycia: Na zmoczone włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic
    dla 3w1 300 ml
    31,13zł/l

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2029-01-31
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    85,60zł/l

    price: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-06-30
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    57,47zł/l

    price: 17,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-30
    Vianek Vianek Prebiotyczna Vianek Vianek Prebiotyczna
    nawilżająca 300 ml
    85,60zł/l

    price: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-06-30
    Donegal hair comb 15.5 cm various Donegal hair comb 15.5 cm various
    colors 1 szt.

    price: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal comb for combing the hair Donegal comb for combing the hair
    8.8 cm 1 szt.

    price: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella tone cream permanently Wella tone cream permanently
    blond coloring the serum of provitaminą b5 9/ 0 lit 1 szt.

    price: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
    after 11th month 150 ml
    45,53zł/l

    price: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-03-30
    Barwa The color of the soap common Barwa The color of the soap common
    200 g
    36,15zł/kg

    price: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa The color gray soap Barwa The color gray soap
    unscented hypoallergenic 100 g
    44,30zł/kg

    price: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Hue hypoallergenic Barwa Hue hypoallergenic
    extract traditional Polish gray soap with chamomile 100 g
    44,50zł/kg

    price: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
    nettle for greasy hair 250 ml
    29,76zł/l

    price: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-06-30
    Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
    black turnip for weakened and dandruff hair 250 ml
    30,16zł/l

    price: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
    for field hair 250 ml
    29,80zł/l

    price: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Herbal Color: Shampoo herbal Barwa Herbal Color: Shampoo herbal
    damaged hair calamus and hops for the hair of brittle and 250 ml
    29,84zł/l

    price: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5