OSM Piaski
Orzeźwienie w tureckim stylu. Ayran to jogurtowy napój, który gasi pragnienie jak żaden inny! Powstaje z mleka, wody, szczypty soli i żywych kultur bakterii. Jego lekko słony smak sprawia, że świetnie pasuje do dań obiadowych i przekąsek. Dzięki naturalnym składnikom wspiera trawienie i dostarcza cennych minerałów.

Niskokaloryczny, bogaty w białko — najlepiej smakuje schłodzony.

masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

9,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298007967

5902298007967

price: 3,74 zł

3.74 PLN 2026-10-31 NewCondition

mleko pasteryzowane, woda, sól, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz
1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
1,2 g
Węglowodany
2,2 g
w tym cukry
1,6 g
Białko
1,4 g
Sól
0,66 g

Orzeźwienie w tureckim stylu. Ayran to jogurtowy napój, który gasi pragnienie jak żaden inny! Powstaje z mleka, wody, szczypty soli i żywych kultur bakterii. Jego lekko słony smak sprawia, że świetnie pasuje do dań obiadowych i przekąsek. Dzięki naturalnym składnikom wspiera trawienie i dostarcza cennych minerałów.

Niskokaloryczny, bogaty w białko — najlepiej smakuje schłodzony.


Bakoma Bakoma natural Greek Bakoma Bakoma natural Greek
yoghurt 7.5% 400 g
19,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-29
Mlekovita Mlekovita Natural Greek Mlekovita Mlekovita Natural Greek
yoghurt 10% 400 g
13,43zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
12
expiry date 2026-11-07
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

price: 5,79 zł

PLN
1
12
expiry date
2026-10-25
Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki
bez laktozy 400 g
14,68zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-19
Maluta Balkan yogurt light Maluta Balkan yogurt light
expiry date
2026-10-21
Bakoma Bakoma natural thick Bakoma Bakoma natural thick
yoghurt 2.8% 390 g
17,38zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-27
Bakoma Bakoma natural Greek Bakoma Bakoma natural Greek
yoghurt 7.5% 180 g
26,89zł/kg

price: 4,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-29
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

price: 5,38 zł

PLN
1
11
expiry date
2026-10-29
REDUCED PRICE -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

price: 3,22 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

price: 5,75 zł

PLN
1
7
expiry date
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
9
expiry date
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

price: 2,88 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

price: 3,66 zł

PLN
1
8
expiry date
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

price: 3,63 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5