Octim spirit vinegar 10% acidity

Octim
55
Ok.Octim spirit vinegar 10% acidity
53Octim spirit vinegar 10% acidity
Octim spirit vinegar 10% acidityOctim spirit vinegar 10% acidity
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

6,72 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000059

5901605000059

price: 6,72 zł

buy 8 szt. for 6.62 zł/szt
6.72 PLN NewCondition
ocet spirytusowy, substancja konserwująca - pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu:
wartość energetyczna 132 kJ / 31 kcal
tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 0,1 g
w tym cukry 0 g
białko 0 g
sól 0 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
z Olsztynka, Produkt polski, powstały w procesie naturalnej fermentacji
brand:Octim
Legally regulated product name:Ocet spirytusowy 10% kwasowości.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć w stosunku 1:2.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-05-31 14:49:11Ok.



Octim Octim Spirit Vinegar Octim Octim Spirit Vinegar
500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim apple vinegar of Polish Octim apple vinegar of Polish
apples without preservatives 10 % acidity 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Octim Spirit vinegar 10 % Acidity Octim Spirit vinegar 10 % Acidity
500 ml
8,30zł/l

price: 4,15 zł

PLN
1
21
Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
700 ml
21,41zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-19
Bio Food apple vinegar BIO 250 ml Bio Food apple vinegar BIO 250 ml
- BIO FOOD 250 ml
41,64zł/l

price: 10,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-28
Alce Nero balsamic vinegar Modena Alce Nero balsamic vinegar Modena
bio 250 ml
69,56zł/l

price: 17,39 zł

PLN
1
1
Alce Nero Alce Nero BIO filtered Alce Nero Alce Nero BIO filtered
apple cider vinegar 500 ml
35,98zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ecological Vinegar cydrowy Octim Ecological Vinegar cydrowy
300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Octim Mustard mazurska French Octim Mustard mazurska French
190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-27
REDUCED PRICE -25%
Octim Horseradish Mustard mazurska Octim Horseradish Mustard mazurska
190 g
15,26zł/kg

price: 2,90 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-17
Octim mustard Sarepska Octim mustard Sarepska
190 g
19,79zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-08
Octim Octim Ecological Apple Octim Octim Ecological Apple
vinegar 6% from Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-22
Octim Octim 410ml apple vinegar 6% Octim Octim 410ml apple vinegar 6%
410 ml
22,93zł/l

price: 9,40 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-15
Octim Mustard Mazury campsite Octim Mustard Mazury campsite
190 g
20,37zł/kg

price: 3,87 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-07-17
Octim Octim Mustard flavored with Octim Octim Mustard flavored with
smoked paprika and rosemary 190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-05-15
Octim Octim spirit vinegar 10% Octim Octim spirit vinegar 10%
acidity 750 ml
8,51zł/l

price: 6,38 zł

PLN
1
23
expiry date
2028-06-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5