Physalis BIO intermediate lavender essential oil

Suplement diety.

Physalis BIO intermediate lavender essential oilPhysalis BIO intermediate lavender essential oil
BIO
pojemność netto

pojemność netto

10 ml

data przydatności

expiry date:

2031-03-30

pojemność

cena za litr

2 638,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5412360018727

5412360018727

price: 26,38 zł

26.38 PLN 2031-03-30 NewCondition

olej z lawendy wąskolistnej i szerokolistnej* 100% (*składniki ekologiczne)


Suplement diety.


Preparation and use:

Doustnie: raz dziennie, od 1 do 2 kropli. Należy przyjmować rozcieńczony w łyżce miodu lub w naparze ziołowym.
Skóra (masaż, kąpiel): 1 do 2 kropli na 10 ml oleju roślinnego.
Aromatyzowanie powietrza: 5 do 10 kropli według osobistych preferencji i ielkości pokoju.


Physalis Physalis Tea Tree Physalis Physalis Tea Tree
Essential Oil Eco 10 ml
2 852,00zł/l

price: 28,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-07-30
Physalis Physalis Clove essential Physalis Physalis Clove essential
oil BIO 10 ml
3 279,00zł/l

price: 32,79 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-12-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Body and hair wash gel Hipp Hipp Body and hair wash gel
from birth 400 ml
62,48zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, juicy raspberry with hibiscus 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5