Nivea Soft Intensely moisturizing cream

Nivea NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!
Nivea Soft Intensely moisturizing creamNivea Soft Intensely moisturizing cream
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

73,00 zł / l

kraj

Country of origin

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005900009319

4005900009319

price: 21,90 zł

21.90 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Myristyl Alcohol, Alcohol Denat., Myristyl Myristate, Cetearyl Glucoside, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Hydrogenated Coco-Glycerides, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vegetable Oil, Cetyl Ricinoleate, Triisostearin, Sorbitan Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Gellan Gum, Xanthan Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Lauric Acid, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Terpineol, Lavandula Oil/Extract, Linalyl Acetate, Parfum
NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!
Features:Wysoce skuteczny, intensywnie nawilżający krem do twarzy, ciała i dłoni Lekka nietłusta formuła z odświeżającym zapachem Pozostawia skórę miękką i odżywioną Idealny do codziennej pielęgnacji Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Chroni skórę przed przesuszeniem Formuła z naturalnym olejkiem jojoba i witaminą E
Safety warning:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 89063
Preparation and use:Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Hiszpania
Producer's address:
Return address:
Ziaja Ziaja GdanSkin Ziaja Ziaja GdanSkin
rozświetlający 300 ml
50,73zł/l

price: 15,22 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja Ziaja Marshmallow Ziaja Ziaja Marshmallow
karmelizowany 300 ml
89,00zł/l

price: 26,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz
300 ml
79,63zł/l

price: 23,89 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-12-31
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Ziaja Ziaja Baltic Home Spa
cukrowo-solny 300 ml
81,17zł/l

price: 24,35 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-04-30
Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
300 ml
101,60zł/l

price: 30,48 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-06-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Nivea Nivea Baby Moisturizing Nivea Nivea Baby Moisturizing
Milk, gentle care 500 ml
51,56zł/l

price: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sun Lotion SPF 20 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sunscreen lotion SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing
Aftershave Balm 100 ml
304,90zł/l

price: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

price: 12,17 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5