Ziaja

90% składników pochodzenia naturalnego

GdanSkin woda & skóra przełom w pielęgnacji skóry suchej

Rozświetlający balsam do ciała GdanSkin oparty jest na trójwarstwowym procesie nawodnienia skóry:
1. długotrwałym nawilżeniu warstw naskórka
2. uszczelnieniu bariery hydrolipidowej
3. uzupełnieniu składników NMF

Tak kompleksowa organizacja mechanizmów nawilżania zapewnia uzyskanie wodnej równowagi, w efekcie skóra jest:
• głęboko nawodniona, miękka i elastyczna
• gładka, wzmocniona i odmłodzona
• zabezpieczona przed podrażnieniami i przesuszeniem

Balsam do ciała GdanSkin zawiera nowatorski układ substancji o wyjątkowej sile nawilżania: kolagen morski, mikroelementy, kocankę nadmorską, szantę zwyczajną, babkę drobnolistną.

Balsam do ciała GdanSkin
• intensywnie i długotrwale nawilża naskórek
• zapewnia skórze wyjątkową miękkość i gładkość
• rozświetlające minerały podkreślają efekt słonecznej opalenizny

pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

50,73 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887042907

5901887042907

price: 15,22 zł

15.22 PLN 2029-02-28 NewCondition

90% składników pochodzenia naturalnego

GdanSkin woda & skóra przełom w pielęgnacji skóry suchej

Rozświetlający balsam do ciała GdanSkin oparty jest na trójwarstwowym procesie nawodnienia skóry:
1. długotrwałym nawilżeniu warstw naskórka
2. uszczelnieniu bariery hydrolipidowej
3. uzupełnieniu składników NMF

Tak kompleksowa organizacja mechanizmów nawilżania zapewnia uzyskanie wodnej równowagi, w efekcie skóra jest:
• głęboko nawodniona, miękka i elastyczna
• gładka, wzmocniona i odmłodzona
• zabezpieczona przed podrażnieniami i przesuszeniem

Balsam do ciała GdanSkin zawiera nowatorski układ substancji o wyjątkowej sile nawilżania: kolagen morski, mikroelementy, kocankę nadmorską, szantę zwyczajną, babkę drobnolistną.

Balsam do ciała GdanSkin
• intensywnie i długotrwale nawilża naskórek
• zapewnia skórze wyjątkową miękkość i gładkość
• rozświetlające minerały podkreślają efekt słonecznej opalenizny


Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Ziaja Ziaja Marshmallow Ziaja Ziaja Marshmallow
karmelizowany 300 ml
89,00zł/l

price: 26,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz
300 ml
79,63zł/l

price: 23,89 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-12-31
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Ziaja Ziaja Baltic Home Spa
cukrowo-solny 300 ml
81,17zł/l

price: 24,35 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-04-30
Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
300 ml
101,60zł/l

price: 30,48 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-06-30
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, juicy raspberry with hibiscus 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Moisturizing Bosphaera Bosphaera Moisturizing
and regenerating body butter, black orchid 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5