Nivea MEN Sensitive Soothing Aftershave Balm

Nivea Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Nivea MEN Sensitive Soothing Aftershave Balm Nivea MEN Sensitive Soothing Aftershave Balm
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

304,90 zł / l

kraj

Country of origin

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005808228706

4005808228706

price: 30,49 zł

30.49 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Trimethylbenzenepropanol, Pogostemon Cablin Oil, Amyl Salicylate, Parfum
Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Features:Bezalkoholowa* formuła Natychmiastowa ulga przed podrażnieniami 24h nawilżenia Poprawia komfort skóry twarzy
Safety warning:Unikać kontaktu z oczami
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 81306
Preparation and use:Nałóż obficie na skórę po goleniu, omijając okolice oczu.
Type of packaging:Pudełko
Country of origin:Niemcy
Producer's address:
Return address:
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Cleansing and Bosphaera Bosphaera Cleansing and
peeling face wash paste 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry
skin 100 ml
114,20zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-10-30
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

price: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-02
Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea Baby Moisturizing Nivea Nivea Baby Moisturizing
Milk, gentle care 500 ml
51,56zł/l

price: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sun Lotion SPF 20 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sunscreen lotion SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

price: 12,17 zł

PLN
1
3
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5