Bosphaera Hydrolat ze skórki cytryny to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę do skomponowania własnych kosmetyków, pomocnych w codziennej pielęgnacji skóry. Sprzyja większości typom skóry, z naciskiem na tłustą i mieszaną (z uwagi na właściwości ściągające i regulujące produkcję sebum). Sprawdzi się także w przygotowaniu produktów do pielęgnacji cery z tendencjami do rumieńców. Skóra naczynkowa bardzo lubi się z hydrolatem ze skórki cytryny. Pachnie cytrusowo, sprowadzając wspomnienia ciepłych i słonecznych dni. Zawiera witaminę C, pektynę oraz rutynę, dzięki czemu wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz sprzyja pięknemu kolorytowi skóry.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

222,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175901620

5903175901620

price: 22,21 zł

22.21 PLN NewCondition
Citrus Limon Peel Water, Propanediol, Levulinic acid, Benzoic acid, Sorbic acid
Hydrolat ze skórki cytryny to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę do skomponowania własnych kosmetyków, pomocnych w codziennej pielęgnacji skóry. Sprzyja większości typom skóry, z naciskiem na tłustą i mieszaną (z uwagi na właściwości ściągające i regulujące produkcję sebum). Sprawdzi się także w przygotowaniu produktów do pielęgnacji cery z tendencjami do rumieńców. Skóra naczynkowa bardzo lubi się z hydrolatem ze skórki cytryny. Pachnie cytrusowo, sprowadzając wspomnienia ciepłych i słonecznych dni. Zawiera witaminę C, pektynę oraz rutynę, dzięki czemu wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz sprzyja pięknemu kolorytowi skóry.
Preparation and use:Sposób użycia: Stosować jako tonik lub mgiełka. Tonizowanie i oczyszczanie – należy spryskać wacik i delikatnie oczyścić nim skórę twarzy i szyi. Odświeżenie – spryskać twarz, ciało i włosy. Przy aplikacji zamknąć oczy.
Astron Olej żywokostowy Astron Olej żywokostowy
z gojnikiem 100 ml
199,90zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Ziaja Ziaja Glitter świetlisty Ziaja Ziaja Glitter świetlisty
balsam 100 ml
92,70zł/l

price: 9,27 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-07-30
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-02
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, juicy raspberry with hibiscus 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub with berries and figs 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
and softening hand and foot cream 100 g
336,70zł/kg

price: 33,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerating Bosphaera Bosphaera Regenerating
and softening hand and foot cream 100 g
321,40zł/kg

price: 32,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle Bosphaera Bosphaera Anti-wrinkle
cream 50 g
845,80zł/kg

price: 42,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Velvet eye Bosphaera Bosphaera Velvet eye
cream 20 g
3 084,50zł/kg

price: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Moisturizing Bosphaera Bosphaera Moisturizing
and regenerating body butter, black orchid 200 g
232,40zł/kg

price: 46,48 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar body Bosphaera Bosphaera Sugar body
scrub, purple peonies 200 g
193,20zł/kg

price: 38,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5