Ziaja 97% substancji pochodzenia naturalnego Glitter świetlisty balsam połyskująca pielęgnacja sensualny zapach DZIAŁANIE: Pielęgnuje i nadaje skórze wyjątkowy, zniewalający zapach. Świetliste drobinki pozostawiając na skórze złoto-srebrny blask. Zapewnia uczucie komfortu oraz połyskującą elegancję.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

92,70 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887043577

5901887043577

price: 9,27 zł

9.27 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Polyacrylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.
97% substancji pochodzenia naturalnego Glitter świetlisty balsam połyskująca pielęgnacja sensualny zapach DZIAŁANIE: Pielęgnuje i nadaje skórze wyjątkowy, zniewalający zapach. Świetliste drobinki pozostawiając na skórze złoto-srebrny blask. Zapewnia uczucie komfortu oraz połyskującą elegancję.
Astron Olej żywokostowy Astron Olej żywokostowy
z gojnikiem 100 ml
199,90zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

price: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-02
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5