Prymat Sweet ground smoked paprika

Prymat
53Prymat Sweet ground smoked paprika
Warto wiedzieć: Papryka wędzona dzięki suszeniu w naturalnym dymie uzyskuje niepowtarzalny smak i charakterystyczny aromat. Pasuje do: - gulaszów - mięs pieczonych - dań z pomidorów - twarogu i sera żółtego Nietypowe zastosowanie: Dodaj paprykę wędzoną do pasty jajecznej, a zaskoczy Cię jej nietypowy smak.
Prymat Sweet ground smoked paprikaPrymat Sweet ground smoked paprika
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135031912

5901135031912

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-07-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Papryka wędzona dzięki suszeniu w naturalnym dymie uzyskuje niepowtarzalny smak i charakterystyczny aromat. Pasuje do: - gulaszów - mięs pieczonych - dań z pomidorów - twarogu i sera żółtego Nietypowe zastosowanie: Dodaj paprykę wędzoną do pasty jajecznej, a zaskoczy Cię jej nietypowy smak.
Features:pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
About the brand:Prymat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek przypraw w Polsce, oferująca szeroki wybór przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych oraz dodatków kulinarnych. Produkty marki pomagają podkreślać smak potraw kuchni polskiej i światowej, inspirując do codziennego gotowania i odkrywania nowych smaków. Dzięki bogatemu portfolio oraz dbałości o jakość surowców i procesów produkcji, Prymat od lat towarzyszy konsumentom w przygotowywaniu różnorodnych dań.
Legally regulated product name:Papryka słodka wędzona mielona.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
    20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Cykoria ground paprika sweet Cykoria ground paprika sweet
    20 g
    90,50zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    67
    expiry date 2028-06-30
    Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat whole cumin Prymat whole cumin
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-04-30
    Prymat granulated garlic Prymat granulated garlic
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2029-06-30
    Prymat curry Prymat curry
    expiry date
    2028-05-30
    Prymat minced turmeric Prymat minced turmeric
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-02-28
    Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat rubbed marjoram Prymat rubbed marjoram
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat basil seasoning for dishes Prymat basil seasoning for dishes
    with the provision on the reverse 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
    expiry date 2028-05-30
    Prymat garlic salt Prymat garlic salt
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat chili pepper ( cayenne Prymat chili pepper ( cayenne
    pepper ) minced 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat nitrite salt Prymat nitrite salt
    50 g
    47,40zł/kg

    price: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-09-30
    Prymat allspice Prymat allspice
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5