Prymat
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

134,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017039

5901135017039

price: 1,21 zł

1.21 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, sól, regulatory kwasowości: octany sodu,kwas cytrynowy, cebula, skrobia, natka pietruszki (5,5 %), gorczyca biała (4 %), bazylia, olej rzepakowy, estragon, oregano, tymianek, kurkuma, pieprz biały
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1153 kJ / 272 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany46 g
w tym cukry32 g
Białko3,9 g
Sól28,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku: glutaminianu sodu, barwników
brand:Prymat
Legally regulated product name:Sos sałatkowy typu francuskiego (z natką pietruszki) w proszku.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:dodaj tylko: oliwę i wodę lub jogurt Sposób przygotowania: 1. Zawartość saszetki wsyp do miseczki. 2. Dodaj 3 łyżki oliwy z oliwek lub oleju oraz 3 łyżki wody. Sos możesz przygotować także dodając 120 g jogurtu naturalnego. 3. Dobrze wymieszaj. Dodaj do sałatki 10 minut przed podaniem. Sos przygotowany z jednego opakowania wystarcza na ok. 250 g sałatki
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Prymat The primacy of salad Prymat The primacy of salad
dressing powder Greek herb-garlic 9 g
134,44zł/kg

price: 1,21 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-01-30
Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
dressing 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Prymat ground black pepper Prymat ground black pepper
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat sweet peppers ground Prymat sweet peppers ground
20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat cayenne pepper ground Prymat cayenne pepper ground
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat classic grill seasoning 20g Prymat classic grill seasoning 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat rubbed marjoram Prymat rubbed marjoram
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat basil seasoning for dishes Prymat basil seasoning for dishes
with the provision on the reverse 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Seasoning for fish Prymat Seasoning for fish
expiry date 2028-05-30
Prymat garlic salt Prymat garlic salt
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5