Pudliszki
51
masa netto

masa netto

610 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

19,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010645

5900783010645

price: 11,67 zł

11.67 PLN 2028-01-22 NewCondition
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

price: 11,55 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-12-10
woda, fasola biała gotowana 32 %, kiełbasa wieprzowa 8,5 % [mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny, przyprawy, majeranek, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca (E407), substancje stabilizujące (E450, E451), regulator kwasowości (E262), przeciwutleniacz (E316), substancja konserwująca (E250), jadalna osłonka (jelito wieprzowe)], koncentrat pomidorowy 4,5 %, boczek wieprzowy wędzony 3,3 % [boczek wieprzowy, woda, sól, substancje stabilizujące (E450, E331), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (E316), substancja zagęszczająca (E407), regulator kwasowości (E262), substancja konserwująca (E250)], skrobia modyfikowana, cukier, cebula 1,3 %, mąka pszenna, sól, czosnek, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, zioło), przyprawy (w tym pieprz czarny), zioła (w tym majeranek), naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna374 kJ / 90 kcal
Tłuszcz3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry3,6 g
Błonnik3,8 g
Białko4,0 g
Sól1,1 g
Opakowanie zawiera 2 sugerowane porcje produktu.

Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera
smaczne i kropka., 2 porcje, jak domowe weki, bez wzmacniaczy smaku
brand:Pudliszki
Legally regulated product name:Fasola po bretońsku z kiełbasą i boczkiem w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Preparation and use:Produkt po otwarciu i podgrzaniu należy spożyć w całości.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pamapol Beans and weenies with Pamapol Beans and weenies with
    bacon 500 g
    16,66zł/kg

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-01-22
    Primavika Primavika Beans in Primavika Primavika Beans in
    tomato sauce gluten free 440 g
    26,66zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-22
    jemyjemy We eat Baked beans with jemyjemy We eat Baked beans with
    pork sausage 400 g
    19,25zł/kg

    price: 7,70 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-08-17
    Spichlerz Rusiecki Spichlerz Spichlerz Rusiecki Spichlerz
    bacon in tomato sauce Rusiecki Beans with juniper sausage and smoked 470 g
    24,74zł/kg

    price: 11,63 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-12-08
    Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
    500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
    expiry date 2027-11-30
    Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
    expiry date 2028-01-31
    Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
    400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Pudliszki Pudliszki mild ketchup Pudliszki Pudliszki mild ketchup
    No preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki spicy ketchup Pudliszki Pudliszki spicy ketchup
    Without preservatives 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-20
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki white beans Pudliszki white beans
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki red beans Pudliszki red beans
    400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Pudliszki - tomate juice of fresh Pudliszki - tomate juice of fresh
    tomatoes 300 ml
    13,70zł/l

    price: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-19
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5