Radix-Bis instant oatmeal gluten-free gluten-free

Radix
55
OkRadix-Bis instant oatmeal gluten-free gluten-free
51Radix-Bis instant oatmeal gluten-free gluten-free
Radix-Bis instant oatmeal gluten-free gluten-freeRadix-Bis instant oatmeal gluten-free gluten-free
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-11

pojemność

cena za kilogram

24,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004133

5907569004133

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-07-11 NewCondition

Płatki owsiane stabilizowane.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:28:55Ok



Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Bio Planet Bio Planet Organic Bio Planet Bio Planet Organic
spelled bran 150 g
31,73zł/kg

price: 4,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-11
Bio Planet Bio Planet
150 g
25,93zł/kg

price: 3,89 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-17
Bio Planet Bio Planet Oat bran BIO Bio Planet Bio Planet Oat bran BIO
300 g
27,27zł/kg

price: 8,18 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-11-30
Bio Planet Spelt flakes 600 g BIO Bio Planet Spelt flakes 600 g BIO
- BIO PLANET 600 g
15,80zł/kg

price: 9,48 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-27
REDUCED PRICE -10%
Melvit Buckwheat bran 200 g Melvit Buckwheat bran 200 g
200 g
25,05zł/kg

price: 5,01 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-09
Melvit Melvit Oat bran 200 g Melvit Melvit Oat bran 200 g
200 g
19,95zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-04-13
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Radix Radix Bis Chia seed Radix Radix Bis Chia seed
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
sugar 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Radix Radix Bis Corn gluten-free Radix Radix Bis Corn gluten-free
groats 450 g
9,47zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-17
Radix Radix-Bis semolina Spelt Radix Radix-Bis semolina Spelt
500 g
12,00zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-25
Radix Radix-Bis oat groats Radix Radix-Bis oat groats
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka gluten-free Radix Radix-Bis Maka gluten-free
corn 450 g
11,78zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-12
Radix Radix-Bis flour spelled type Radix Radix-Bis flour spelled type
2000 1 kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5