Radix-Bis muesli crunchy raspberry-blackberry

Radix
45
dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniemRadix-Bis muesli crunchy raspberry-blackberry
42Radix-Bis muesli crunchy raspberry-blackberry
Radix-Bis muesli crunchy raspberry-blackberryRadix-Bis muesli crunchy raspberry-blackberry
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

24,89 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001958

5907569001958

price: 8,71 zł

8.71 PLN 2027-02-12 NewCondition

Runchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, ziarna słonecznika 4,3%, siemię lniane 2,2%, kaszka kukurydziana, miód, aromat; płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól), maliny i jeżyny liofilizowane 1%.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-06-30 12:53:39dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniem



Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante Sante traditional muesli Sante Sante traditional muesli
with fruit 350 g
21,14zł/kg

price: 7,40 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-08
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante Sante Granola fruit Sante Sante Granola fruit
expiry date
2027-03-19
Sante Sante Crunchy classic Sante Sante Crunchy classic
expiry date
2027-04-22
Sante Santa Chocolate Granola Sante Santa Chocolate Granola
expiry date
2027-02-25
Radix Radix-Bis Musli with goji Radix Radix-Bis Musli with goji
expiry date 2027-01-29
Radix Radix-Bis Musli gluten-free Radix Radix-Bis Musli gluten-free
exotic 400 g
25,85zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-16
REDUCED PRICE -10%
Radix Radix-Bis Musli gluten-free Radix Radix-Bis Musli gluten-free
fruit 400 g
23,28zł/kg

price: 9,31 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-12-31
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Radix Radix Bis Chia seed Radix Radix Bis Chia seed
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
sugar 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Radix Radix Bis Corn gluten-free Radix Radix Bis Corn gluten-free
groats 450 g
9,47zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5