Roleski Sesame Sauce sachet

Roleski

Sos z prażonym sezamem to taki sos, który udoskonali smak każdej potrawy i zachwyci niejedno podniebienie. Danie z nim w składzie staje się... Délicieux! I to jest jego największa zaleta. Perfekcyjny do kurczaka, sałatek, kanapek, chipsów i nachosów. Chcesz spróbować?

Roleski Sesame Sauce sachet Roleski Sesame Sauce sachet
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-10

pojemność

cena za kilogram

33,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044023831

5901044023831

price: 1,69 zł

buy 30 szt. for 1.66 zł/szt
1.69 PLN 2027-04-10 NewCondition

olej słonecznikowy woda cukier prażone ziarno sezamu (6,5 %) sos sojowy (woda, soja , sól) ocet spirytusowy żółtko jaja kurzego sól regulator kwasowości: kwas jabłkowy aromaty (zawierają sezam i gorczycę ) ekstrakt drożdżowy stabilizator: guma ksantanowa barwnik: karoteny


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 2102 kJ / 509 kcal Tłuszcz 49 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g Węglowodany 14 g - w tym cukry 13 g Białko 2,2 g Sól 2,6 g


Zalecenia dla alergików Jaja - Zawiera Gorczyca - Zawiera Sezam - Zawiera Soja - Zawiera Dodatki Barwniki - Zawiera Smaki / Aromaty - Zawiera

Sos z prażonym sezamem to taki sos, który udoskonali smak każdej potrawy i zachwyci niejedno podniebienie. Danie z nim w składzie staje się... Délicieux! I to jest jego największa zaleta. Perfekcyjny do kurczaka, sałatek, kanapek, chipsów i nachosów. Chcesz spróbować?


About the brand:Adres producenta: Roleski Sp. J. ul. Spacerowa 181a 33-113 Zgłobice
Roleski Roleski Caesar Sauce Roleski Roleski Caesar Sauce
sachet 50 g
33,80zł/kg

price: 1,69 zł

PLN
1
86
expiry date 2027-05-29
Roleski Roleski Vinaigrette Sauce Roleski Roleski Vinaigrette Sauce
sachet 50 g
33,80zł/kg

price: 1,69 zł

PLN
1
88
expiry date 2027-02-15
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5