Roleski Yogurt Sauce with Roasted Sesame 70% yoghurt

Roleski

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.

Roleski Yogurt Sauce with Roasted Sesame 70% yoghurtRoleski Yogurt Sauce with Roasted Sesame 70% yoghurt
masa netto

masa netto

325 g

pojemność

cena za kilogram

16,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044022193

5901044022193
Product offline
5.47 PLN NewCondition

Jogurt naturalny (70%), woda, cukier, pektyny, ziarno sezamu prażonego (2%), ocet winny biały, sól,  aromaty (zawierają sezam i gorczycę), barwnik: karoteny.


Na100 g15 g
Kalorie 64 kcal 10 kcal
Energia 270 kJ 41 kJ
Tłuszcz 1,3 g 0,2 g
Węglowodany 10 g 1,5 g
Białko 2,7 g <0,5 g
Sól 1,4 g 0,21 g

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.


brand:

Roleski


Roleski Roleski Street Food line Roleski Roleski Street Food line
for wraps and kebabs NEW 325 g
22,22zł/kg

price: 7,22 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-03-22
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
250 g
38,16zł/kg

price: 9,54 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
gluten-free BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5