Roleski
51
Inspiracją dla Sosu Thai One była kuchnia azjatycka. Jest to słodko pikantny sos na bazie sosu sojowego o bogatym i wielowymiarowym smaku. Można go używać do marynowania mięs i ryb, do dań typu stir -fry, jako glazura do pieczonych lub grillowanych mięs lub warzyw, jako dip do pierożków (np. gyoza, wonton), sushi, sajgonek oraz jako dodatek do sałatek azjatyckich.
masa netto

masa netto

370 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-19

pojemność

cena za kilogram

21,59 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044036084

5901044036084

price: 7,99 zł

buy 6 szt. for 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2026-12-19 NewCondition
Składniki cukier (32 %) woda nierafinowany cukier trzcinowy (10 %) cebula sos sojowy (8 %) (woda, soja , sól, ocet spirytusowy) ocet spirytusowy czosnek skrobia modyfikowana cukier karmelizowany czosnek smażony (czosnek, olej słonecznikowy) pieprz cayenne (0,3 %) ekstrakt drożdżowy zagęszczony sok z cytryny
Wartości odżywcze Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 852 kJ / 201 kcal Tłuszcz 0 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 48 g - w tym cukry 43 g Białko 1,5 g Sól 1,2 g
Soja - Zawiera
Inspiracją dla Sosu Thai One była kuchnia azjatycka. Jest to słodko pikantny sos na bazie sosu sojowego o bogatym i wielowymiarowym smaku. Można go używać do marynowania mięs i ryb, do dań typu stir -fry, jako glazura do pieczonych lub grillowanych mięs lub warzyw, jako dip do pierożków (np. gyoza, wonton), sushi, sajgonek oraz jako dodatek do sałatek azjatyckich.
brand:Firma Roleski
Storage:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski Steak and Burger Roleski Roleski Steak and Burger
    Sauce 370 g
    19,62zł/kg

    price: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-05-28
    Roleski Roleski BBQ Original Sauce Roleski Roleski BBQ Original Sauce
    370 g
    21,59zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-09-22
    Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
    expiry date 2027-06-30
    Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
    250 g
    38,16zł/kg

    price: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-04
    Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
    sweet - sour 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
    roast bright 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
    expiry date 2027-04-23
    Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
    expiry date 2027-03-12
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Table mustard Roleski Table mustard
    175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
    Mustard 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
    175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5