Roleski Sos do Frytek Belgijski Street Food line

Roleski
55
5Roleski Sos do Frytek Belgijski Street Food line
34Roleski Sos do Frytek Belgijski Street Food line

Z Food Truck’ów i ulicznych knajpek zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie wybraliśmy najlepsze sosy do frytek, hamburgerów, hot dogów i parówek. Dzięki naszej linii sosów STREET FOOD  możesz sprawić, że Twoje ulubione potrawy będą smakowały jak nigdy dotąd.Jest taki rodzaj frytek, który wymaga specjalnej oprawy prosto z belgijskiej kuchni. Teraz frytki belgijskie pysznie i wyjątkowo mogą smakować także w Polsce! Wystarczy dodać aksamitnie kremowy, pyszny sos do frytek, wytworzony według belgijskiej receptury. Sprawdź naszą linię Street Food, pełną najlepszych z najlepszych! Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Roleski Sos do Frytek Belgijski Street Food lineRoleski Sos do Frytek Belgijski Street Food line
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-24

pojemność

cena za kilogram

24,97 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044020793

5901044020793

price: 7,24 zł

buy 6 szt. for 7.13 zł/szt
7.24 PLN 2027-04-24 NewCondition

Olej rzepakowy (75%), woda, żółtko jaja kurzego (6,5%), miód wielokwiatowy (4%), musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, sól), ocet winny biały, sól, koncentrat soku z cytryny, aromat naturalny, aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


na 100 g

Wartość energetyczna 2920kJ/710 kcal

Tłuszcz 77 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,1 g

Węglowodany 3,6 g

- w tym cukry 3,5 g

Białka 1,1 g

Sól 0,65 g


żółtko jaja kurzego, gorczyca


Z Food Truck’ów i ulicznych knajpek zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie wybraliśmy najlepsze sosy do frytek, hamburgerów, hot dogów i parówek. Dzięki naszej linii sosów STREET FOOD  możesz sprawić, że Twoje ulubione potrawy będą smakowały jak nigdy dotąd.Jest taki rodzaj frytek, który wymaga specjalnej oprawy prosto z belgijskiej kuchni. Teraz frytki belgijskie pysznie i wyjątkowo mogą smakować także w Polsce! Wystarczy dodać aksamitnie kremowy, pyszny sos do frytek, wytworzony według belgijskiej receptury. Sprawdź naszą linię Street Food, pełną najlepszych z najlepszych! Spróbuj! Polubisz. Roleski.


brand:

Roleski


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2026-01-19 14:56:525



Roleski Green Jalapeno Sauce Roleski Green Jalapeno Sauce
expiry date
2027-03-05
Roleski Roleski Sos Tambora Roleski Roleski Sos Tambora
290 g
27,55zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
11
expiry date
2027-04-20
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5