Roleski

Sos à la pizza pepperoni. Sos pomidorowy. Produkt pasteryzowany.

masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

23,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038156

5901044038156

price: 7,99 zł

buy 6 szt. for 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-05-20 NewCondition

Składniki przecier pomidorowy (55 %) pulpa pomidorowa (17 %) (pomidory, sok pomidorowy) cukier ocet jabłkowy sos sojowy (woda, soja , sól, ocet) ocet spirytusowy przyprawy zioła oliwa z oliwek skrobia modyfikowana sól ekstrakt drożdżowy sól wędzona


Sos à la pizza pepperoni. Sos pomidorowy. Produkt pasteryzowany.


Roleski Roleski Sauce Trinidad Roleski Roleski Sauce Trinidad
Scorpion 340 g
23,53zł/kg

price: 8 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-08-14
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
250 g
38,16zł/kg

price: 9,54 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Sauce Roleski Roleski Tartar Sauce
expiry date 2027-04-23
Roleski Roleski Garlic Sauce Roleski Roleski Garlic Sauce
expiry date 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
gluten-free BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5