Roleski

Sos Meksykański to aromatyczny sos pomidorowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych. Zawiera paprykę jalapeño oraz starannie dobrane meksykańskie przyprawy, łącząc naturalną słodycz dojrzałych pomidorów z przyjemną, lekko pikantną nutą. Smak sosu podkreśla potrawy, nie dominując ich charakteru. Sos meksykański świetnie sprawdza się jako dodatek do klasycznych kanapek, burgerów, szarpanej wieprzowiny, tortilli, wrapów oraz zapiekanek. Dzięki wyrazistemu aromatowi i lekko pikantnej nucie nadaje daniom wyjątkowego charakteru, podnosząc atrakcyjność menu gastronomicznego.

pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-01-13

pojemność

cena za litr

22,22 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038385

5901044038385

price: 22,22 zł

22.22 PLN 2027-01-13 NewCondition

przecier pomidorowy (49 %), cukier, ocet spirytusowy, pasta jalapeno (7 %) (papryka jalapeno, woda, sól, cukier), papryka czerwona (3,8 %), papryka zielona (3,8 %), skrobia modyfikowana, sól, cebula suszona, czosnek suszony, przyprawy


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 530 kJ / 125 kcal Tłuszcz < 0,5 g w tym kwasy nasycone < 0,1 g Węglowodany 29 g w tym cukry 25 g Białko 1,3 g Sól 2,4 g


Sos Meksykański to aromatyczny sos pomidorowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych. Zawiera paprykę jalapeño oraz starannie dobrane meksykańskie przyprawy, łącząc naturalną słodycz dojrzałych pomidorów z przyjemną, lekko pikantną nutą. Smak sosu podkreśla potrawy, nie dominując ich charakteru. Sos meksykański świetnie sprawdza się jako dodatek do klasycznych kanapek, burgerów, szarpanej wieprzowiny, tortilli, wrapów oraz zapiekanek. Dzięki wyrazistemu aromatowi i lekko pikantnej nucie nadaje daniom wyjątkowego charakteru, podnosząc atrakcyjność menu gastronomicznego.


Roleski Roleski Sos wild west Roleski Roleski Sos wild west
expiry date
2027-06-20
Roleski Roleski Sos czosnkowy Roleski Roleski Sos czosnkowy
expiry date
2027-04-02
Roleski Roleski Sos Jalapeno Roleski Roleski Sos Jalapeno
expiry date
2027-02-19
Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp
expiry date
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Amerykański Roleski Roleski Sos Amerykański
expiry date
2026-12-29
Winiary sauce powdered light roast Winiary sauce powdered light roast
expiry date 2027-06-30
Winiary garlic mayonnaise sauce Winiary garlic mayonnaise sauce
expiry date 2027-03-04
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Roleski French Mustard Roleski Roleski French Mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Roleski Mustard Chrzanów Roleski Roleski Mustard Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Table mustard Roleski Table mustard
175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski mustard Kremska Roleski mustard Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Roleski Roleski Jerozolimska
Mustard 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Roleski Old Polish mustard Roleski Roleski Old Polish mustard
175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Roleski Mustard Sarepska Roleski Roleski Mustard Sarepska
275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5