Sante Crunchy classic

Sante
Sante Crunchy classicSante Crunchy classic
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-22

pojemność

cena za kilogram

21,14 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002228

5900617002228

price: 7,40 zł

7.40 PLN 2027-04-22 NewCondition
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 56,1 %, mąka 10,9 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,8 %), cukier trzcinowy, tłuszcz palmowy nieutwardzony, syrop glukozowy, melasa trzcinowa, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny (z soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1875 kJ
Wartość energetyczna446 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,7 g
Węglowodany70 g
w tym cukry21 g
Błonnik6,2 g
Białko9,1 g
Sól0,41 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Sante
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Radix Radix-Bis muesli crunchy Radix Radix-Bis muesli crunchy
raspberry-blackberry 350 g
24,89zł/kg

price: 8,71 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-12
Sante Sante traditional muesli Sante Sante traditional muesli
with fruit 350 g
21,14zł/kg

price: 7,40 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-08
Sante Sante Granola fruit Sante Sante Granola fruit
expiry date
2027-03-19
Sante Santa Chocolate Granola Sante Santa Chocolate Granola
expiry date
2027-02-25
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Sante Cocoa Oatmeal Cookies Sante Cocoa Oatmeal Cookies
expiry date 2027-02-06
Sante natural oatmeal cookies Sante natural oatmeal cookies
138 g
39,71zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
20
expiry date
2027-01-27
Sante oatmeal cookies with Sante oatmeal cookies with
cranberries 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5