Sante dried apricots

Sante
Sante dried apricotsSante dried apricots
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-22

pojemność

cena za kilogram

82,16 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617032935

5900617032935

price: 10,27 zł

buy 12 szt. for 10.12 zł/szt
10.27 PLN 2027-01-22 NewCondition
morela suszona, substancja konserwująca: dwutlenek siarki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna896 kJ / 212 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany43 g
w tym cukry43 g
Błonnik7,3 g
Białko5,2 g
Sól0,04 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Pomimo dołożenia wszelkich starań w owocach mogą znaleźć się pestki lub ich fragmenty.
brand:Sante
Legally regulated product name:Morele suszone bez pestek.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
Bio Planet Bio Planet gluten-free Bio Planet Bio Planet gluten-free
dried apricots BIO 150 g
101,13zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free dried apricots 400 g
98,65zł/kg

price: 39,46 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet
1 kg

price: 94,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Bakalland pitted dates Bakalland pitted dates
expiry date 2027-10-30
Bakalland mass poppy Bakalland mass poppy
expiry date 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
expiry date 2027-07-17
Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
cereal muesli with chocolate 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-07-07
Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
fruit 350g 350 g
24,74zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-07-09
Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
expiry date 2027-06-23
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
150 g
22,07zł/kg

price: 3,31 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-07
Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

price: 4,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-29
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined 500 g
12,62zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
Unrefined small 500 g
12,72zł/kg

price: 6,36 zł

PLN
1
14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5