SoWell Peanut Butter with pieces of nuts 100%

SoWell
55
5SoWell Peanut Butter with pieces of nuts 100%
52SoWell Peanut Butter with pieces of nuts 100%
SoWell Peanut Butter with pieces of nuts 100%SoWell Peanut Butter with pieces of nuts 100%
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

32,48 zł / kg

kraj

Country of origin

Indie

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279458628

5905279458628

price: 12,99 zł

buy 12 szt. for 12.80 zł/szt
12.99 PLN 2028-04-30 NewCondition
orzechy arachidowe prażone
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (w 100 g)
Wartość energetyczna:2787 kJ / 666 kcal
Tłuszcz:55 g
w tym kwasy nasycone:8,4 g
Węglowodany:17 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:25 g
Sól:0 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
bez dodatku cukru i soli, źródło białka
brand:So Well
Legally regulated product name:Krem orzechowy 100 % z kawałkami orzechów.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / nr partii: patrz na zakrętce. Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Preparation and use:Olej z orzechów na powierzchni kremu jest zjawiskiem naturalnym. Zamieszać przed spożyciem.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Indie
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-01-19 14:57:185



Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
Paste 200 g
84,95zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Sesame Bio Food Bio Food Tahini Sesame
Paste BIO 180 g
91,28zł/kg

price: 16,43 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Sante Sante Peanut butter with Sante Sante Peanut butter with
bits of nuts 350 g 350 g
34,26zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Peanut Primaeco Primaeco 100% BIO Peanut
Butter without added salt and sugar 360 g
74,03zł/kg

price: 26,65 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO cashew nut HORIZON Horizon BIO cashew nut
cream 350 g
123,63zł/kg

price: 43,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-28
Terrasana Terrasana Cream of Terrasana Terrasana Cream of
roasted cashew nuts BIO 500 g
100,76zł/kg

price: 50,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO sesame HORIZON Horizon Tahini BIO sesame
paste 650 g
59,17zł/kg

price: 38,46 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-28
Sante Sante Go On Hazelnut cream Sante Sante Go On Hazelnut cream
with pieces of nuts 500 g
29,98zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-20
SoWell SoWell BIO Maple Syrup SoWell SoWell BIO Maple Syrup
BIO
SoWell BIO Maple Syrup SoWell BIO Maple Syrup
189 ml
141,43zł/l

price: 26,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-05-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5