Trafo Potato chips with black truffle flavor ORGANIC

ziemniaki*, olej słonecznikowy* (32 %), naturalny aromat truflowy (3,27 %), sól (1,7 %), trufla letnia* (Tuber Aestivum) (0,03 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Trafo Potato chips with black truffle flavor ORGANIC Trafo Potato chips with black truffle flavor ORGANIC
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-27

pojemność

cena za kilogram

159,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718754506687

8718754506687

price: 15,99 zł

15.99 PLN 2026-12-27 NewCondition

Najwyższej jakości plastry ziemniaków delikatnie pieczone w oleju słonecznikowym, doprawione truflą letnią.
Złocistobrązowa, chrupiąca przekąska jest również idealna do maczania w sosach lub jako przekąska z różnymi dodatkami.
Pokruszone chipsy możesz wykorzystać jako alternatywę grzanek do sałatek lub kremowych zup.
Pakowano w atmosferze ochronnej.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2181 kJ/521 kcal
Tłuszcz - 32 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,5 g
Węglowodany - 49 g
w tym cukry - 1,0 g
Błonnik - 5,3 g
Białko - 7,5 g
Sól - 1,7 g


ziemniaki*, olej słonecznikowy* (32 %), naturalny aromat truflowy (3,27 %), sól (1,7 %), trufla letnia* (Tuber Aestivum) (0,03 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Lorenz chipsletten southern Lorenz chipsletten southern
paprika potato chips in a tube 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-19
Lorenz chipsletten fromage with Lorenz chipsletten fromage with
chives potato chips in a tube 100 g
76,20zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-05-14
Amaizin Amaizin, tomato-flavored Amaizin Amaizin, tomato-flavored
corn chips gluten-free BIO 100 g
75,10zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-12-14
Lorenz Chipsletten Green Onion Lorenz Chipsletten Green Onion
with chives Potato chips 100 g
76,60zł/kg

price: 7,66 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-14
Bio Planet Bio Planet BIO apple Bio Planet Bio Planet BIO apple
chips 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-26
Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn
with Shea Butter and Salt, microwaveable, BIO 100 g
72,30zł/kg

price: 7,23 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-18
Bio Planet Bio Planet Gluten-free Bio Planet Bio Planet Gluten-free
BIO apple fries 100 g
129,90zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5