Octim Spirit Vinegar

Octim
53Octim Spirit Vinegar
Octim Spirit VinegarOctim Spirit Vinegar
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

11,98 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000011

5901605000011

price: 5,99 zł

5.99 PLN NewCondition
Octim Spirit Vinegar
ocet spirytusowy, substancja konserwująca - pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
powstały w procesie naturalnej fermentacji, Produkt polski
brand:Octim
Legally regulated product name:Ocet spirytusowy 10% kwasowości.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć w stosunku 1:2.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Polska
Producer's address:Wyprodukowano i rozlano: OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. ul. Zielona 2 11-015 Olsztynek
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Octim Spirit vinegar 10 % Acidity Octim Spirit vinegar 10 % Acidity
    500 ml
    8,30zł/l

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Alce Nero Alce Nero BIO filtered Alce Nero Alce Nero BIO filtered
    apple cider vinegar 500 ml
    35,98zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
    5% 500 ml
    27,72zł/l

    price: 13,86 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-09-19
    Alce Nero Alce Nero Apple cider Alce Nero Alce Nero Apple cider
    vinegar 5% unfiltered BIO 500 ml
    33,64zł/l

    price: 16,82 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-15
    Alce Nero Alce Nero Balsamic Alce Nero Alce Nero Balsamic
    Vinegar Modena filtered BIO 500 ml
    46,36zł/l

    price: 23,18 zł

    PLN
    1
    1
    Bio Food Bio Food Spirit vinegar Bio Food Bio Food Spirit vinegar
    BIO
    Bio Food Spirit vinegar 10% BIO, gluten-free Bio Food Spirit vinegar 10% BIO, gluten-free
    10% BIO, gluten-free 500 ml
    25,56zł/l

    price: 12,78 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2030-10-07
    Jamar Jamar BIO apple cider Jamar Jamar BIO apple cider
    BIO
    Jamar BIO apple cider vinegar Jamar BIO apple cider vinegar
    vinegar 500 ml
    13,68zł/l

    price: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-04-30
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
    kwasowości 500 ml
    17,68zł/l

    price: 8,84 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date
    2027-04-30
    Octim Octim spirit vinegar 10% Octim Octim spirit vinegar 10%
    acidity 750 ml
    8,51zł/l

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date
    2028-06-17
    Octim Mustard mazurska French Octim Mustard mazurska French
    190 g
    23,16zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-27
    REDUCED PRICE -25%
    Octim Horseradish Mustard mazurska Octim Horseradish Mustard mazurska
    190 g
    15,26zł/kg

    price: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2026-12-17
    Octim mustard Sarepska Octim mustard Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-09-08
    Octim apple vinegar of Polish Octim apple vinegar of Polish
    apples without preservatives 10 % acidity 5 litrów
    9,42zł/l

    price: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2028-07-02
    Octim Ecological Vinegar cydrowy Octim Ecological Vinegar cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-09
    Octim Octim Ecological Apple Octim Octim Ecological Apple
    vinegar 6% from Olsztynek 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-22
    Octim Octim 410ml apple vinegar 6% Octim Octim 410ml apple vinegar 6%
    410 ml
    22,93zł/l

    price: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-05-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5