90% składników pochodzenia naturalnego aktywne nawilżanie włosów zwiększanie objętości DO WŁOSÓW NORMALNYCH, CIENKICH, DELIKATNYCH I SUCHYCH DZIAŁANIE: Aktywnie odżywia i szybko kondycjonuje włosy. Skutecznie nawilża i chroni przed wysuszaniem. Redukuje szorstkość włosów, wygładza i dodaje im blasku. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. SPECYFIKACJA: skuteczna już po pierwszej aplikacji • ma delikatną, lekką formułę • jest wygodna w użyciu • jej atutem jest piękny zapach
pojemność netto

pojemność netto

125 ml

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

119,04 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887036999

5901887036999

price: 14,88 zł

14.88 PLN 2028-08-30 NewCondition
Aqua (Water), Isohexadecane, Phenyl Trimethicone, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, C12-13 Pareth-3, Sorbitan Sesquioleate, Trilaureth-4 Phosphate, Amaranthus Cruentus Seed Oil, Polyglyceryl-2 Caprate, Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Linalool, Citric Acid, CI 17200 (D&C Red No. 33).
90% składników pochodzenia naturalnego aktywne nawilżanie włosów zwiększanie objętości DO WŁOSÓW NORMALNYCH, CIENKICH, DELIKATNYCH I SUCHYCH DZIAŁANIE: Aktywnie odżywia i szybko kondycjonuje włosy. Skutecznie nawilża i chroni przed wysuszaniem. Redukuje szorstkość włosów, wygładza i dodaje im blasku. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. SPECYFIKACJA: skuteczna już po pierwszej aplikacji • ma delikatną, lekką formułę • jest wygodna w użyciu • jej atutem jest piękny zapach
Loton Care & Styling Loton 2 Loton Care & Styling Loton 2
Hair styling fluid 125 ml
86,00zł/l

price: 10,75 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-03-30
Loton Care & Styling Loton 4 Loton Care & Styling Loton 4
Hairspray 125 ml
86,00zł/l

price: 10,75 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-03-30
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

price: 14,87 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-04-30
Donegal hair comb 15.5 cm various Donegal hair comb 15.5 cm various
colors 1 szt.

price: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal comb for combing the hair Donegal comb for combing the hair
8.8 cm 1 szt.

price: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella tone cream permanently Wella tone cream permanently
blond coloring the serum of provitaminą b5 9/ 0 lit 1 szt.

price: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5