Ziaja
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja
wybierz Twój sposób dbania o włosy

3 pielęgnacja

włosy
- potrzebujące regeneracji

- po zabiegach fryzjerskich
- farbowane
- matowe
- szorstkie

Płynna odżywcza formuła. Odżywia, nawilża i zmiękcza włosy. Zapewnia naturalny, zdrowy wygląd. Nie obciąża włosów. Zapobiega ich przesuszeniu. Może być stosowana kilka razy w ciągu dnia.

 
 
pojemność netto

pojemność netto

125 ml

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

118,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887004370

5901887004370

price: 14,87 zł

14.87 PLN 2028-04-30 NewCondition
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
120,16zł/l

price: 15,02 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-07-31
Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

1 mycie - 2 kondycjonowanie - 3 pielęgnacja
wybierz Twój sposób dbania o włosy

3 pielęgnacja

włosy
- potrzebujące regeneracji

- po zabiegach fryzjerskich
- farbowane
- matowe
- szorstkie

Płynna odżywcza formuła. Odżywia, nawilża i zmiękcza włosy. Zapewnia naturalny, zdrowy wygląd. Nie obciąża włosów. Zapobiega ich przesuszeniu. Może być stosowana kilka razy w ciągu dnia.

 
 

Loton Care & Styling Loton 2 Loton Care & Styling Loton 2
Hair styling fluid 125 ml
86,00zł/l

price: 10,75 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-03-30
Loton Care & Styling Loton 4 Loton Care & Styling Loton 4
Hairspray 125 ml
86,00zł/l

price: 10,75 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-03-30
Ziaja Kuracja kaszmirowa Ziaja Kuracja kaszmirowa
z olejkiem 125 ml
119,04zł/l

price: 14,88 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit
mango 90 ml
107,56zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja Olejek regenerujący Ziaja Ziaja Olejek regenerujący
do 50 ml
417,00zł/l

price: 20,85 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

price: 7,36 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-08-30
Donegal hair comb 15.5 cm various Donegal hair comb 15.5 cm various
colors 1 szt.

price: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal comb for combing the hair Donegal comb for combing the hair
8.8 cm 1 szt.

price: 3,50 zł

PLN
1
3
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5