Ziaja

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Szczególnie polecany do włosów cienkich i delikatnych.

DZIAŁANIE

• Skutecznie przyspiesza regenerację włosów.
• Wzmacnia ich delikatną i osłabioną strukturę.
• Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.
• Nawilża oraz zapobiega elektryzowaniu.

EFEKT
• Włosy odżywione, zregenerowane.

pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

36,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003663

5901887003663

price: 7,36 zł

7.36 PLN 2028-08-30 NewCondition

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Szczególnie polecany do włosów cienkich i delikatnych.

DZIAŁANIE

• Skutecznie przyspiesza regenerację włosów.
• Wzmacnia ich delikatną i osłabioną strukturę.
• Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.
• Nawilża oraz zapobiega elektryzowaniu.

EFEKT
• Włosy odżywione, zregenerowane.


Wella flex foam hair curls and Wella flex foam hair curls and
waves 200 ml
70,65zł/l

price: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex foam hair shine Wella Wellaflex foam hair shine
and durability 200 ml
68,00zł/l

price: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex hair mousse 2-day Wella Wellaflex hair mousse 2-day
volume 200 ml
62,75zł/l

price: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Oriental 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Original 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

price: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Dry Batiste Batiste Dry Shampoo Dry
Shampoo Tropical 200 ml
88,25zł/l

price: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

price: 12,78 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

price: 14,87 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-04-30
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit
mango 90 ml
107,56zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja Olejek regenerujący Ziaja Ziaja Olejek regenerujący
do 50 ml
417,00zł/l

price: 20,85 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-03-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5