Ziaja

Produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

BALTIC HOME SPA FIT

mgiełka do ciała i włosów
mango

Orzeźwiająca mgiełka do ciała i włosów. Perfumowana zapachem inspirowanym rytmem, tańcem i akrobatyką.

DZIAŁANIE
- Pachnie nasyconym aromatem mango.
- Zapewnia przyjemne uczucie odprężenia.
- Sprawdza się w upalne dni oraz po ćwiczeniach i treningach.

pojemność netto

pojemność netto

90 ml

data przydatności

expiry date:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

107,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887045700

5901887045700

price: 9,68 zł

9.68 PLN 2028-03-30 NewCondition

Produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

BALTIC HOME SPA FIT

mgiełka do ciała i włosów
mango

Orzeźwiająca mgiełka do ciała i włosów. Perfumowana zapachem inspirowanym rytmem, tańcem i akrobatyką.

DZIAŁANIE
- Pachnie nasyconym aromatem mango.
- Zapewnia przyjemne uczucie odprężenia.
- Sprawdza się w upalne dni oraz po ćwiczeniach i treningach.


Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
90 ml
152,33zł/l

price: 13,71 zł

PLN
1
5
expiry date
2028-06-30
Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Oliwka do masażu Ziaja Ziaja Oliwka do masażu
ujędrniająca 500 ml
44,34zł/l

price: 22,17 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Body and hair wash gel Hipp Hipp Body and hair wash gel
from birth 400 ml
62,48zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

price: 14,87 zł

PLN
1
8
expiry date
2028-04-30
Ziaja Ziaja Olejek regenerujący Ziaja Ziaja Olejek regenerujący
do 50 ml
417,00zł/l

price: 20,85 zł

PLN
1
11
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

price: 7,36 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-08-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5