Ziaja 94% składników pochodzenia naturalnego Mgiełka do aktywnego nawilżania i pielęgnacji skóry. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Mgiełka odświeża i nawilża skórę. • Zapewnia łagodzący komfort. • Rewitalizuje skórę. • Pozostawia na skórze przyjemny, morski zapach.
pojemność netto

pojemność netto

90 ml

data przydatności

expiry date:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

152,33 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887013815

5901887013815

price: 13,71 zł

13.71 PLN 2028-06-30 NewCondition
94% składników pochodzenia naturalnego Mgiełka do aktywnego nawilżania i pielęgnacji skóry. Zawiera zbalansowane aktywne trio: panthenol (B5), glukonolakton (PHA) i kwas bursztynowy (SA), które odczuwalnie wpływają na skórę. • Mgiełka odświeża i nawilża skórę. • Zapewnia łagodzący komfort. • Rewitalizuje skórę. • Pozostawia na skórze przyjemny, morski zapach.
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit
mango 90 ml
107,56zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Body and hair wash gel Hipp Hipp Body and hair wash gel
from birth 400 ml
62,48zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
2
Physalis Physalis Tea Tree Physalis Physalis Tea Tree
Essential Oil Eco 10 ml
2 852,00zł/l

price: 28,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-07-30
Physalis Physalis Clove essential Physalis Physalis Clove essential
oil BIO 10 ml
3 279,00zł/l

price: 32,79 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-12-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5